1883 Aquarel en inkt op papier 24 x 335 cm (9 ¹/₂ x 131 ⁷/₈ inches) Gesigneerd en gedateerd linksonder: E. Claus / Astene / (18)83. Opgedragen aan juffrouw Louise Belpaire / 15 april 1887
Gesigneerd en gedateerd linksonder: E. Claus / Astene / (18)83. Opgedragen aan juffrouw Louise Belpaire / 15 april 1887